Nowości na CBS Europa w lutym 2023, czyli co warto obejrzeć w tak krótki miesiąc

CBS Europa to miejsce relaksu, wytchnienia, komfortu. Lubimy wzruszać, chętnie rozbawimy, czasem damy powód do zadumy, by po chwili zmusić do wybuchu oczyszczającego śmiechu. Karmimy dobre emocje.

20.01.2023

Filmy na tym kanale są traktowane bardzo poważnie. Można przejrzeć program i zdziwić się, że nie ma tam dużo komercyjnych przebojów. Zdecydowanie częściej spotykamy się z klasyką i współczesnym arcydziełem, które nie jest powielane na szeroką skalę. To jest właśnie piękne w tym kanale, że każdy film ma możliwość zabłysnąć i dać się zobaczyć szerszej publiczności. Prezentujemy 

1

Dom na łodzi – 4 lutego o 15:00

Sophia Loren i Cary Grant w szalonej opowieści o wdowcu i włoskiej niani, która nie umiała robić kawy. Tom Winters jest prawnikiem pracującym dla Departamentu Stanu. Niestety, jego życie osobiste znajduje się na zakręcie. Umiera żona, z którą był przez trzy lata w separacji. Trójka małych dzieci nie umie się odnaleźć w tej sytuacji. Podobnie czuje się i Tom, na którego spada ciężar wychowania dwóch synów oraz córki. Okiełznać trójkę kilkuletnich dzieciaków jest nie lada zadaniem. Pewnego dnia najmłodszy, David, ucieka. Chłopiec ukrywa się na łódce, gdzie spotyka zdesperowaną Włoszkę Cinzię. Młoda kobieta wymknęła się spod kurateli nadopiekuńczego ojca i pragnie znaleźć miejsce do potańczenia. Tymczasem Tom odchodzi od zmysłów, szukając zagubionego Davida.

 

2

Szybki jak błyskawica – 11 lutego o 21:00

Tom Cruise jako utalentowany młody kierowca, który próbuje realizować marzenie o karierze na torze wyścigowym. Zawody NASCAR to świat szybkich samochodów i brawurowej jazdy. Startują tam tylko najlepsi. W tym gronie pojawia się młokos Cole Trickle. Cole jest pewnym siebie chłopakiem, który rywalizację na torze ma we krwi. Szybko zwraca na siebie uwagę, a pomaga mu Harry Hogge — słynny mechanik i konstruktor samochodowy. Kolejne wyścigi tylko zaostrzają rywalizację między Cole’em a czołówką kierowców. Jednak pewnego dnia dochodzi do tragicznego wypadku. Cole oraz jeden z jego rywali trafiają do szpitala. Czy jeszcze wrócą za kierownicę?

 

3

Marjorie Morningstar – 25 lutego o 14:25

Natalie Wood i Gene Kelly w opowieści o tym, czy Żydówka z tradycyjnej rodziny ma szansę zbudować szczęście z artystą z teatru. 18-letnia Marjorie żyje w zamożnej, żydowskiej rodzinie w Nowym Jorku. Tradycja jest tu wciąż kultywowana, więc nic dziwnego, że chłopakiem Marjorie jest grzeczny i poukładany Żyd, Sandy. Dziewczyna studiuje, ale marzy też o karierze aktorskiej, co nie spotyka się z entuzjazmem rodziców. Marjorie spędza wakacje na obozie, gdzie pewnego wieczora, wymykając się potajemnie z koleżanką, poznaje starszego od siebie Noela. Mężczyzna pracuje w teatrze, który umila czas korzystającym z kurortu wczasowiczom. Marjorie jest zafascynowana Noelem.

 

Skontaktuj się z nami

Masz pytania do oferty? Zadzwoń!

58 536 17 03

nasza infolinia jest czynna:
24h/7

Kup przez telefon

Zostaw swój numer. Zadzwonimy do Ciebie
i wspólnie dobierzemy ofertę.

Zostaw kontakt.
Oddzwonimy.

Nasi konsultanci pracują od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 – 20.00.

Państwa rozmowy realizowane są od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 20.00. Prosimy wziąć to pod uwagę planując rozmowę. Rozmowy zaplanowane na weekend, będą realizowane po weekendzie.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.