Marzec z dziką przyrodą w POLSAT VIASAT NATURE

Dwie premiery oraz cykl Spotkania z dziką Europą to propozycje jakie czekają na widzów POLSAT VIASAT NATURE.

13.02.2023

 

Seriale

1

Dzika przyroda Patricka Aryee

Premiera: poniedziałek 20 marca, godz. 21:00
Sezon: 1
Liczba odcinków: 4 x 60 min
Gatunek: Dokument/ świat przyrody/ wyprawy/ nauka
Tytuł oryginalny: Patrick Aryee’s Wild World
Rok: 2022
Znany brytyjski biolog i odkrywca Patrick Aryee przemierza świat, starając się odpowiadać na ważne i trudne pytania dotyczące dzikiej przyrody.
Od dżungli Kostaryki po puszcze Kolumbii Brytyjskiej, Patrick odkrywa skomplikowaną sieć interakcji, która łączy najdrobniejsze stworzenia z najpotężniejszymi drapieżnikami na naszej planecie. Wyjaśnia także, w jaki sposób każde, nawet pozornie drobne zakłócenie w funkcjonowaniu ekosystemu, może mieć daleko idące konsekwencje dla wszystkich gatunków. Patrick współpracuje z lokalnymi aktywistami i badaczami, którzy odkrywają przed nami inspirujące historie dotyczące bioróżnorodności i ochrony środowiska

 

2

Cykl: Dzika przyroda Europy

W dni powszednie od poniedziałku 6 marca, godz. 21:00
Zapraszamy do odkrywania niezbadanych zakątków Europy; w premierowym odcinku drugiego sezonu programu „Najdziksze w Europie” przemierzamy piękne pasma górskie, wody i lasy Wysp Brytyjskich oraz krajów skandynawskich.
Zobaczymy, jak żyją woły piżmowe, muflony i inne rzadko spotykane stworzenia występujące na ostatnich dzikich terenach Starego Kontynentu.

3

Najdziksze w Europie

Premiera: poniedziałek 6 marca, godz. 21:00
Sezon: 2
Liczba odcinków: 4 x 60 min
Gatunek: Dokument/ świat przyrody/ wyprawy/ nauka
Tytuł oryginalny: Europe’s Wilderness
Rok: 2022

2. sezon programu ukazuje niektóre z najrzadszych, najsilniejszych i najbardziej fascynujących zwierząt Europy. Zobaczymy, jak wygląda życie zwierząt w świecie zdominowanym przez ludzi. Ludzkość powoli zaczyna zdawać sobie sprawę, że musi dokonać zmian, aby zachować naturę i warunki do życia dla następnych pokoleń. Każdy z czterech
odcinków skupia się na jednym zwierzęciu – piżmowole, głuszcu, szakalu złocistym i muflonie – i szczegółowo przedstawia jego życie, potrzeby i siedliska.

Jakie wyzwania stoją przed tymi dzikimi stworzeniami w zmieniającym się świecie, jak wpływają na nie zmiany klimatu i jak bronią swojego terytorium przed wpływami człowieka?

Skontaktuj się z nami

Masz pytania do oferty? Zadzwoń!

58 536 17 03

nasza infolinia jest czynna:
24h/7

Kup przez telefon

Zostaw swój numer. Zadzwonimy do Ciebie
i wspólnie dobierzemy ofertę.

Zostaw kontakt.
Oddzwonimy.

Nasi konsultanci pracują od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 – 20.00.

Państwa rozmowy realizowane są od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 20.00. Prosimy wziąć to pod uwagę planując rozmowę. Rozmowy zaplanowane na weekend, będą realizowane po weekendzie.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.