Z dniem 01.04.2024r. wchodzą w życie nowe cenniki usług telekomunikacyjnych, które będą obowiązywały do umów podpisanych od 01.04.2024r. Nowe cenniki zawierają przede wszystkim nowe pakiety telewizyjne, które zostały przygotowane w oparciu o uwagi i sugestie zgłaszane przez naszych abonentów, tak więc każdy będzie mógł znaleźć dla siebie coś interesującego. Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej, gdyż tam właśnie znajdziecie Państwo zawsze najświeższe informacje oraz promocje, dzięki którym korzystanie z naszych usług może przynieść jeszcze więcej satysfakcji.

Mamy nadzieję, że wspomniane nowości przypadną Państwu do gustu. Nie zmienia to jednak faktu, że cały czas pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, o których wdrożeniu będziemy sukcesywnie informowali.

Pozdrawiamy,
Zespół Pelmar

Zapoznaj się z nowymi cennikami:

  1. Cennik usług telekomunikacyjnych dla Klientów Indywidualnych – obowiązujący do umów zawartych od 01.04.2024r.
  2. Cennik usług telekomunikacyjnych dla Klientów Biznesowych – obowiązujący do umów zawartych od 01.04.2024r.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania do oferty? Zadzwoń!

58 536 17 03

nasza infolinia jest czynna:
24h/7

Kup przez telefon

Zostaw swój numer. Zadzwonimy do Ciebie
i wspólnie dobierzemy ofertę.

Zostaw kontakt.
Oddzwonimy.

Nasi konsultanci pracują od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 – 20.00.

Państwa rozmowy realizowane są od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 20.00. Prosimy wziąć to pod uwagę planując rozmowę. Rozmowy zaplanowane na weekend, będą realizowane po weekendzie.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.