HBO Max, nowa platforma streamingowa

Nowa platforma streamingowa koncernu WarnerMedia, zastąpiła HBO GO. HBO Max oferuje użytkownikom zarówno nowe, jak i kultowe filmy oraz seriale uznanych światowych marek, takich jak Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network, Max Original oraz filmy Warner Bros. nawet 45 dni po ich premierze kinowej.

Nowa platforma streamingowa koncernu WarnerMedia, zastąpiła HBO GO. HBO Max oferuje użytkownikom zarówno nowe, jak i kultowe filmy oraz seriale uznanych światowych marek, takich jak Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network oraz Max Original, w tym filmy Warner Bros już 45 dni po ich premierze kinowej. Wśród hitów kinowych dostępnych w serwisie HBO Max znajdą się m.in. Matrix Zmartwychwstania, Diuna, King Richard: Zwycięska rodzina oraz Legion Samobójców: The Suicide Squad.

 

 

Dostęp do HBO MAX

1

Oglądaj na wielu urządzeniach

HBO Max dostępny będzie na wielu urządzeniach oraz aplikacjach, w tym Smart TV (Samsung, LG oraz Android TV™), poprzez Apple TV 4K i Google Chromecast™, konsole do gier (PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox One i Xbox Series X|S) czy urządzenia mobilne, tj. smartfony i tablety (iPhone, iPad, iPod Touch oraz urządzenia z systemem Android™), a także na komputerze (za pośrednictwem przeglądarki) na stronie http://www.hbomax.com

Zobacz jakie przygotowaliśmy pakiety usług
HBO MAX przez miesiąc za 1 zł

HBO w pakiecie SuperBox i MaxBox

Przywitaj się z HBO Max, platformą streamingową, która łączy wszystkie HBO z jeszcze większą liczbą Twoich ulubionych filmów i seriali telewizyjnych

Oferta dla nowych użytkowników

69,99 zł

1 zł

Skontaktuj się z nami

Masz pytania do oferty? Zadzwoń!

58 536 17 03

nasza infolinia jest czynna:
24h/7

Kup przez telefon

Zostaw swój numer. Zadzwonimy do Ciebie
i wspólnie dobierzemy ofertę.

Zostaw kontakt.
Oddzwonimy.

Nasi konsultanci pracują od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 – 20.00.

Państwa rozmowy realizowane są od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 20.00. Prosimy wziąć to pod uwagę planując rozmowę. Rozmowy zaplanowane na weekend, będą realizowane po weekendzie.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.