W najnowszej serii „Sydney: lotnisko pod kontrolą” kanał National Geographic zabiera swoich widzów za kulisy jednego z najbardziej ruchliwych lotnisk na półkuli południowej, które obsługuje nawet 900 lotów dziennie.

Na efektywne działanie oraz jak najmniejszą ilość opóźnień wpływa wiele czynników, które często nie są zależne od człowieka. Zmienna pogoda, problemy techniczne i inne, często zaskakujące okoliczności… W takich warunkach nawet najdrobniejszy błąd może mieć katastrofalny wpływ nie tylko dla podróżujących, ale również pracowników oraz wizerunek lotniska. Jak z presją i przeciwnościami radzą sobie pracownicy lotniska? Między innymi na to pytanie odpowie nowy program National Geographic.

 

SYDNEY: LOTNISKO POD KONTROLĄPREMIERA: poniedziałek 11 marca o godz. 22:00 PREMIEROWE ODCINKI: poniedziałki o  22:00

Skontaktuj się z nami

Masz pytania do oferty? Zadzwoń!

58 536 17 03

nasza infolinia jest czynna:
24h/7

Kup przez telefon

Zostaw swój numer. Zadzwonimy do Ciebie
i wspólnie dobierzemy ofertę.

Zostaw kontakt.
Oddzwonimy.

Nasi konsultanci pracują od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 – 20.00.

Państwa rozmowy realizowane są od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 20.00. Prosimy wziąć to pod uwagę planując rozmowę. Rozmowy zaplanowane na weekend, będą realizowane po weekendzie.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.