images

Pakiety usług

Pelmar Pakiet

Pelmar Pakiet
Czy można mieć więcej za mniej? W naszej promocji na pakiet telewizji z Internetem jak najbardziej! Oferujemy większą prędkość Internetu nie podwyższając jego ceny. Dzięki temu możemy zaproponować super promocję za pakiet telewizji z Internetem przez cały okres trwania umowy!
Sprawdź

Pakiety Biznes

Pakiety Biznes
Jesteś właścicielem firmy? Korzystasz z usług internetu? Sprawdź naszą ofertę: do 20 Mb/s za 30 zł, do 40 Mb/s za 50 zł, do 80 Mb/s za 70 zł, do 120 Mb/s za 90 zł, do 250 Mb/s za 100 zł. Kupując usługę internetu z telefonem otrzymasz rabat na telefon nawet do 6 miesięcy za 1 zł. Internet dla Biznesu w Pelmarze, to się opłaca! Zadzwoń i zamów 58 536 17 03.
Sprawdź

Promocje – telewizja, internet, telefon


Zachęcamy do śledzenia naszych aktualnych promocji. W naszej ofercie znajdą Państwo atrakcyjne propozycje na usługi światłowodowe, dzięki którym mogą Państwo płacić mniejsze faktury za użytkowania telewizji kablowej, szybkiego internetu światłowodowego bez limitu czy telefonu stacjonarnego. Obsługujemy także Klientów biznesowych.


Twoje usługi

Internet

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telefon

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telewizja

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Internet Mobilny

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telefon Mobilny

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj
WYŚLIJ ZAMÓWIENIE
Kontakt z doradcą
Imię*:
Nazwisko:
Telefon kontaktowy*:
Adres e-mail*:
Usługa:
Adres instalacji
Miejscowość:
Ulica:
Nr domu:
Mieszkanie:
Wyślij
Asystent
Zamknij okienko asystenta ASYSTENT

Adresy biur obsługi klienta

  • Pelplin, ul. Kopernika 1
  • Gniew, ul. 27 Stycznia 2A

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ