images

Pakiety usług

Pakiet Telewizja+Internet

Pakiet Telewizja+Internet
Telewizja + Internet za mniej niż 5 PLN? Teraz to możliwe! Wybrane pakiety telewizja+ internet w cenie 3,69 zł przez 3 miesiące. U nas znajdziesz najbogatszą ofertę telewizyjną i szybki internet stacjonarny bez limitu. Wybierz jeden z pakietów: Pakiet Codzienny [Pakiet Start Box+150 Mb/s], Pakiet Korzystny [Pakiet Srebrny Premium+150 Mb/s], Pakiet Domowy [Pakiet Srebrny Premium+300 Mb/s], Pakiet Rodzinny [Pakiet Złoty Premium+400 Mb/s]. Zadzwoń do nas i skorzystaj z oferty dla nowych klientów 58 536 17 03.
Zamów

Pakiet Smart Box

Pakiet Smart Box
Pakiet Smart Box - to internet 60, 150 i 300 Mb/s + Pakiet telewizji Start Box. Start Box jest podstawowym pakietem telewizyjnym oferującym 122 programy, w tym 49 HD, do którego dobrać można 18 pakietów tematycznych. Połącz telewizję z Internetem i oszczędzaj! Ciesz się swobodą wyboru!
Sprawdź

Paczka usług

Paczka usług
Połącz telewizję z Internetem i oszczędzaj! Oferujemy ponad 240 programów telewizyjnych i szybki internet światłowodowy. Sprawdź nasze pakiety i zobacz ile możesz zaoszczędzić kupując usługi łączone.
Sprawdź

Pakiety Biznes

Pakiety Biznes
Jesteś właścicielem firmy? Korzystasz z usług internetu? Sprawdź naszą ofertę: do 20 Mb/s za 30 zł, do 40 Mb/s za 50 zł, do 80 Mb/s za 70 zł, do 120 Mb/s za 90 zł, do 250 Mb/s za 100 zł. Kupując usługę internetu z telefonem otrzymasz rabat na telefon nawet do 6 miesięcy za 1 zł. Internet dla Biznesu w Pelmarze, to się opłaca! Zadzwoń i zamów 58 536 17 03.
Sprawdź

Promocje – telewizja, internet, telefon


Zachęcamy do śledzenia naszych aktualnych promocji. W naszej ofercie znajdą Państwo atrakcyjne propozycje na usługi światłowodowe, dzięki którym mogą Państwo płacić mniejsze faktury za użytkowania telewizji kablowej, szybkiego internetu światłowodowego bez limitu czy telefonu stacjonarnego. Obsługujemy także Klientów biznesowych.


Twoje usługi

Internet

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telefon

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telewizja

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Internet Mobilny

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telefon Mobilny

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj
WYŚLIJ ZAMÓWIENIE
Kontakt z doradcą
Imię*:
Nazwisko:
Telefon kontaktowy*:
Adres e-mail*:
Usługa:
Adres instalacji
Miejscowość:
Ulica:
Nr domu:
Mieszkanie:
Wyślij
Asystent
Zamknij okienko asystenta ASYSTENT

Adresy biur obsługi klienta

  • Pelplin, ul. Kopernika 1
  • Gniew, ul. 27 Stycznia 2A

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ