images

Polecamy

Start Box

Start Box
W naszej ofercie pojawił się długo wyczekiwany Pakiet Start Box, dający wolność wyboru naszym klientom. Start Box jest podstawowym pakietem telewizyjnym oferującym 71 programów, w tym 17 HD, do którego dobrać można 17 pakietów tematycznych. Oglądaj co chcesz, płać za to co oglądasz. Szczegóły oferty uzyskać można pod numerem telefonu 58 536 17 03.
Zamów

Odkodowany kanał 13 Ulica

Odkodowany kanał 13 Ulica
13 ulica odkodowana przez cały listopad! W tym miesiącu na kanale zobaczymy polską premierę serialu „Chicago P.D.”. Jest to kolejna po „Chicago Fire” i „Chicago Med” produkcja, której akcja toczy się w mieście bliskim sercu Polaków. Przyjrzymy się pracy policjantów z dwóch różnych sekcji posterunku policji z Chicago - detektywów z wydziału wywiadowczego i mundurowych ze służby patrolowej. W pierwszym sezonie policjanci depczą po piętach kolumbijskiemu kartelowi narkotykowemu, który ma na koncie serię brutalnych morderstw. Premiera Chicago P.D. już 4 listopada o godz. 22:00 (dwa odcinki). Włącz kanał 303 w naszej sieci.
Zamów

Odkodowany kanał National Geographic

Odkodowany kanał National Geographic
W listopadzie odkodowany kanał National Geographic zachęca widzów do podróżowania. W programie „Europa z powietrza” poznamy najciekawsze miejsca w naszym kraju i całej Europie. Zróżnicowane krajobrazy, fascynująca kultura wraz z lokalnymi tradycjami, o których nie mieliśmy pojęcia od 5 listopada o godz. 22:00. Wyrusz z nami w tę cudowną, lotniczą podróż i włącz kanał 414 w naszej sieci. Kolejną dużą premierą miesiąca będzie program „Zaginione miasta”. Nowy program Alberta Lina łączy przygodę, naukę i archeologię. Tajemnice przeszłości ożyją na nowo w niedziele od 3 listopada o godz. 22:00.
Zamów

Internet

Internet
Do użytku domowego najlepiej wybrać Internet stacjonarny. Główną przewagą Internetu stacjonarnego nad mobilnym jest brak limitu transferu danych. Z internetu stacjonarnego możesz korzystać w dowolnym miejscu mieszkania, dzięki modemowi WiFi. Nie przejmuj się ograniczeniami pakietu danych, zamów internet stacjonarny w sieci Pelmar. Oferta na Internet stacjonarny: PELMAR NET 20 - 29.90 zł, PELMAR NET 60 - 39.90 zł, PELMAR NET 120 - 59.90 zł. Szczegóły oferty uzyskać można pod numerem telefonu 58 536 17 03.
Zamów

Usługi dodatkowe

Usługi dodatkowe
Chcesz być bezpieczny w sieci? Skorzystaj z naszej usługi PAKIET BEZPIECZEŃSTWA i zyskaj niezawodną ochronę komputera i smartfona przed wirusami. Pakiet Bezpieczeństwa Pelmar na 1 urządzenie w cenie 7,99 zł/miesięcznie, 2 urządzenia- 9,90 zł/mies., 3 urządzenia- 12,90 zł/mies., 5 urządzeń- 19,90 zł/mies. Zamów telefonicznie pod numerem 58 536 17 03 lub uruchom usługę samodzielnie logując się na swoje konto w eBOK-u.
Zamów

Karta Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że przystąpiliśmy do rządowego programu Karta Dużej Rodziny oraz Programu Pelplińskiej Karty Dużej Rodziny. Posiadacze KDR mogą skorzystać ze zniżek: 5% zniżki na telewizję kablową, 5% zniżki na internet, 5% zniżki na telefon stacjonarny, 50% zniżki na przyłączenie do sieci dla nowych abonentów. Skorzystaj z atrakcyjnej oferty przygotowanej dla Ciebie i Twojej rodziny!
Zamów

Infolinia całodobowa

Infolinia całodobowa
Infolinia całodobowa w naszej sieci - 58 536 17 03. Od teraz jesteśmy dostępni dla Państwa przez całą dobę!
Zamów

eBOK promocje

eBOK promocje
Korzystaj z eBOK-a i uruchom usługi bez opłat aktywacyjnych!
eBOK - elektroniczne Biuro Obsługi Klienta, to platforma internetowa stworzona dla naszych Klientów. Tu w szybki i wygodny sposób
sprawdzisz rozliczenia za usługi, podwyższysz pakiet czy dokupisz nowe usługi np.: pakiety Premium. Nie masz konta na eBOK? Zadzwoń do nas 58 536 17 03 lub napisz pelmar@pelmar.pl.
Zamów

Moduł Cam

Moduł Cam
Moduł Cam teraz na raty!
Moduł Cam to urządzenie umożliwiające odbiór telewizji cyfrowej bez dekodera. To wygodny sposób na oglądanie telewizji - nie potrzeba dodatkowego pilota, dekodera i opłat związanych z dzierżawą. Zamów moduł CAM w naszej sieci i płać w dogodnych dla siebie ratach.
Koszt modułu to 99 zł, maksymalna ilość rat: 10. Szczegóły oferty uzyskać można pod numerem telefonu 58 536 17 03.
Zamów

HBO + HBO GO promocja

HBO + HBO GO promocja
HBO HD + HBO GO za 29,90 zł! Zamów dostęp do usługi HBO (28 zł mies.), a dostaniesz dostęp do usługi HBO GO za 1,9 zł. Dodatkowo aktywacja usługi w promocyjnej cenie 1,23 zł. HBO HD to pakiet trzech kanałów Premium: HBO HD, HBO 2 HD, HBO 3 HD, natomiast HBO GO to internetowy serwis wideo na żądanie, który umożliwia nieograniczony dostęp do biblioteki setek godzin najnowszych filmów, dokumentów i seriali produkcji HBO. HBO GO daje również możliwość korzystania z kanałów linearnych HBO, HBO 2 oraz HBO 3. Zamów telefonicznie pod numerem 58 536 17 03.
Zamów

Dla Seniora

Dla Seniora
Jeśli jesteś seniorem i korzystasz z internetu, mamy idealną ofertę dla Ciebie! Jedynie 19,90 zł za internet. A może interesuje Cię usługa telefonii stacjonarnej? Abonament telefoniczny Senior w naszej sieci to koszt 10,09 zł mies., bezpłatne połączenia w sieci, 50 min. gratis na połączenia lokalne, międzymiastowe i międzynarodowe, aparat telefoniczny za 1,23 zł przy umowie na 23 miesiące lub rabat na abonament do 2 miesięcy za 1,23 zł. Posiadasz legitymację emeryta lub rencisty? Ta oferta jest stworzona z myślą o Tobie! Zadzwoń i zamów: 58 536 17 03.
Zamów

Promocje – telewizja, internet, telefon


Firma Pelmar nieustannie stara się dbać o zadowolenie swoich Klientów. Wiemy, jak ważne jest dla Państwa zachowanie jak najwyższego standardu usług przy jak najniższych cenach. Dlatego staramy się dbać o to, aby wśród naszych usług znalazła się odpowiednia dla każdego abonenta promocja. Telewizja, internet, telefon – niezależnie od tego, jakich usług są Państwo odbiorcą, jesteśmy w stanie zaoferować odpowiednie, korzystne rozwiązania.


Proponujemy m.in. wygodne pakiety, w których skład wchodzi szerokopasmowy, szybki internet i nowoczesna telewizja kablowa z szeregiem udogodnień. Oferujemy promocje zarówno dla nowych, jak i obecnych Klientów, a także preferencyjne stawki dla Seniorów. Zapraszamy serdecznie!


Twoje usługi

Internet

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telefon

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telewizja

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Internet Mobilny

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telefon Mobilny

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj
WYŚLIJ ZAMÓWIENIE
Kontakt z doradcą
Imię*:
Nazwisko:
Telefon kontaktowy*:
Adres e-mail*:
Usługa:
Adres instalacji
Miejscowość:
Ulica:
Nr domu:
Mieszkanie:
Wyślij
Asystent
Zamknij okienko asystenta ASYSTENT

Adresy biur obsługi klienta

  • Pelplin, ul. Kopernika 1
  • Gniew, ul. 27 Stycznia 2A

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ