FANA Internetowa
Telewizja bez ograniczeń

SPRAWDŹ

Co to jest TELEWIZJA INTERNETOWA "FANA"?To nowoczesne rozwiązanie pozwalające na oglądanie telewizji za pomocą szybkiego Internetu.
Jeżeli tylko dysponujemy łączem Internetowym o prędkości od 150 Mb/s, to możliwe będzie oglądanie nawet 180 programów.
Jest to optymalne rozwiązanie dla osób chcących oglądać telewizję na własnych warunkach – kiedy i jak chcą.Jak można ją oglądać?Do odbioru Telewizji Internetowej wymagany jest dekoder, który podłączamy do odbiornika TV.
Niewątpliwą zaletą Telewizji Internetowej jest możliwość oglądania programów nawet do 5 dni wstecz.
Korzystając z wygodnej wyszukiwarki, szybko dotrzemy do filmu czy programu, którego nie udało nam się obejrzeć w dniu emisji.
Komfort oglądania zapewnia możliwość przewijania do przodu i do tyłu, ale i funkcja pauzy, która pozwala zrobić sobie przerwę np. na kawę.

Pakiety w naszej ofercie

POLECAMY

Pakiet podstawowy

30 kanałów

31,43 zł

brutto / mies.
52,81 zł - Cena po 4 miesiącach

Pakiet Familijny

113 kanałów

41,94 zł

brutto / mies.
63,32 zł - Cena po 4 miesiącach

Pakiet pełny

180 kanałów

47,19 zł

brutto / mies.
68,57 zł - Cena po 4 miesiącach

Telewizja Internetowa razem z Tobą!

Nowoczesny dekoder przeznaczony do odbioru telewizji internetowej posiada funkcję Wi-Fi. Dzięki temu wystarczy podłączyć go do zasilania i już można oglądać ulubione programy! Oczywiście, należy zadbać o dostęp do odpowiednio szybkiego Internetu – czy to mobilnego czy też stacjonarnego. Należy jednak pamiętać, że korzystanie z naszych usług daje gwarancję wysokiej jakości odbioru Telewizji Internetowej.

Podłączenie dekodera do sieci internetowej możemy zrobić przez standardowe gniazdo komputerowe sieci LAN lub przez Wi-Fi. Natomiast telewizor łączymy za pomocą kabla HDMI. Do obsługi dekodera służy dedykowany pilot, który oprócz klawiatury numerycznej oferuje szybki dostęp do wielu użytecznych funkcji potrzebnych w czasie codziennego oglądania programów TV.

Wybierz najlepszy pakiet
dla Ciebie

od 29,90 zł / mies.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania do oferty? Zadzwoń!

58 536 17 03

nasza infolinia jest czynna:
24h/7

Kup przez telefon

Zostaw swój numer. Zadzwonimy do Ciebie
i wspólnie dobierzemy ofertę.

Zostaw kontakt.
Oddzwonimy.

Nasi konsultanci pracują od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 – 20.00.

Państwa rozmowy realizowane są od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 20.00. Prosimy wziąć to pod uwagę planując rozmowę. Rozmowy zaplanowane na weekend, będą realizowane po weekendzie.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.