O NAS

PELMAR Telewizja Kablowa w Pelplinie

Czym się zajmujemy?

Jesteśmy dostawcą telewizji, internetu bez limitu i telefonii stacjonarnej

Skupiamy się na dostarczaniu naszym Klientom najwyższej jakości usług telekomunikacyjnych. Działamy na rynku lokalnym, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość obsługi i precyzyjnie dostosować ofertę do potrzeb rynku. Działamy w oparciu o trzy filary usług, którymi są:

– szybki internet światłowodowy,

– cyfrowa telewizja kablowa,

– tania telefonia stacjonarna.

 

Dbamy o potrzeby naszych Klientów, poszerzając zakres usług oraz niezmiennie gwarantując wysoką jakość w przystępnych cenach. Naszym abonentom proponujemy również liczne promocje.
Zapraszamy do kontaktu z naszą całodobową infolinią.

Nasze atuty

bogate doświadczenie w branży telekomunikacyjnej

Jesteśmy operatorem kablowym i telekomunikacyjnym, dostarczającym usługi dla klientów indywidualnych i biznesowych. Przemawia za nami wieloletnie doświadczenie

Nowatorskie rozwiązania

Każdego dnia pracujemy nad rozwiązaniami pozwalającymi klientom komfortowo korzystać z naszych usług

Szeroka oferta

W swojej ofercie mamy nie tylko pojedyncze usługi, ale także pakiety. To dzięki nim kupując kilka produktów zyskasz jeszcze więcej

Profesjonalna obsługa

Zgłoszenie usterki? Pomoc w wyborze oferty? Konfiguracja? Jest wiele tematów, ale na każdy znajdziemy odpowiedź. Biuro Obsługi Klienta jest do Waszej dyspozycji

Nie tylko internet i kablówka historia naszej działalności

Pelmar to dostawca kablowy i dostawca internetu działający od 1991 roku na terenie miejscowości Gniew Pelplin. Od 2017 roku funkcjonuje jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Oferujemy nowoczesne usługi zarówno dla indywidualnych odbiorców, jak i dla biznesu. Rozwijamy się i zmieniamy, inwestując w innowacyjne rozwiązania oraz najlepsze dostępne na rynku technologie. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym odbiorcom stabilne i nowoczesne usługi.

Z ofertą docieramy do mieszkańców miejscowości Pelplin, Gniew, Rudno, Gręblin, Lignowy Szlacheckie, Rajkowy, Wielki Garc.

Do największych zalet naszej oferty należy wszechstronność i wysoka jakość zapewniana przez nowoczesną infrastrukturę. Niezawodny, szybki internet dostarczamy za–pomocą światłowodów. Oferujemy bardzo szeroki wybór kanałów naziemnej telewizji cyfrowej (kablówka), natomiast nasze usługi telefoniczne charakteryzują niskie ceny i–doskonała jakość połączeń. Wszystko to–sprawia, że–jesteśmy liderem na–lokalnym rynku telekomunikacyjnym, zarówno wśród Klientów indywidualnych, jak i–biznesowych.

 

Telewizja, Internet, Telefon – Poznaj Nasze Usługi

 

Firma Pelmar funkcjonuje jako dostawca internetu, telewizji i telefonii stacjonarnej. Naszym Klientom proponujemy też atrakcyjne pakiety usług w ramach jednego, łączonego abonamentu. Dbamy o rozwój zgodnie z potrzebami rynku i naszych Abonentów, oferując coraz lepsze usługi w niezmiennie niskich cenach.

 

Szybki, tani internet światłowodowy

 

Szybki i tani internet to w obecnych czasach usługa, na którą występuje bardzo duże zapotrzebowanie. Dysponujemy własną, nowoczesną infrastrukturą (światłowód), w trosce o dostarczanie najwyższej klasy usług, które mogą z powodzeniem konkurować z największymi ogólnokrajowymi operatorami.

 

Nowoczesna, cyfrowa telewizja kablowa

 

Kolejną z naszych usług jest cyfrowa telewizja. Pakiety kanałów, jakie proponujemy naszym Abonentom odpowiadają na różnorodne potrzeby. W ramach naszej oferty oglądać można najpopularniejsze, polskie i światowe programy, których lista jest wciąż poszerzana, w tym m.in. sportowe, filmowe, dla dzieci. Zapewniamy najwyższą jakość obrazu i dźwięku, w tym wiele kanałów w formacie HD.

 

Tania i niezawodna telefonia stacjonarna

 

Telefonia stacjonarna to usługa, której wprowadzenie podyktowane było zapotrzebowaniem Klientów. Niezwykle tanie połączenia i darmowe rozmowy wewnątrz sieci, różnorodne pakiety, liczne dodatkowe usługi oraz abonament połączony z opłatami za telewizję i internet – to największe atuty oferty telefonii stacjonarnej firmy Pelmar.

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Skontaktuj się z nami

Masz pytania do oferty? Zadzwoń!

58 536 17 03

nasza infolinia jest czynna:
24h/7

Kup przez telefon

Zostaw swój numer. Zadzwonimy do Ciebie
i wspólnie dobierzemy ofertę.

Zostaw kontakt.
Oddzwonimy.

Nasi konsultanci pracują od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 – 20.00.

Państwa rozmowy realizowane są od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 20.00. Prosimy wziąć to pod uwagę planując rozmowę. Rozmowy zaplanowane na weekend, będą realizowane po weekendzie.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.